Side Area Logo
NEW IN STORES
I think the idea of mixing luxury and mass-market fashion is very modern, very now - no one wears.
FOLLOW US:
Newsletter Pop-up

  Wróć do góry
  Zwiewna suknia ślubna by Warsaw Poet

  Wybór sukni ślubnej

  Wybór sukni ślubnej nie zawsze jest łatwy, tym bardziej, że ilość dostępnych fasonów, kolorów, materiałów jest ogromna. Niezależnie od tego, na co się zdecydujemy, suknia ślubna powinna być spełnieniem marzeń i wyborem, którego nie będziemy żałować.

  Podczas wyboru tej jedynej, wymarzonej sukni ślubnej, nie warto ulegać chwilowym trendom. Po ślubie zostaną piękne wspomnienia i zdjęcia, które za kilka lat mogą niestety przyprawiać o nieprzyjemne odczucie. Warto postawić na to, co uniwersalne, czyli kobiecość i delikatność. Ciężkie falbany, sztywne i niewygodne gorsety, olbrzymie warstwy tiulu już dawno zastąpiły delikatne, zwiewne materiały podkreślające kobiecą urodę. Zwiewna suknia ślubna z pewnością oczaruje pana młodego, a Wy będziecie się czuć naturalnie, bez skrępowania.

  Zwiewna suknia ślubna – kobiecość i delikatność

  Jeśli zastanawiacie się, jakie materiały i kroje wybierać, aby suknia oddawała kobiecość i delikatność, spieszymy z pomocą.

  Zwiewna suknia to przede wszystkim:

  • muślinowy materiał,
  • delikatna koronka,
  • ekskluzywny jedwab,
  • proste kroje, zwykle w kształcie litery A,
  • romantyczne odcięcia w talii.

  Lekki, oddychający materiał będzie pięknie układać się na sylwetce, a przy tym zapewni nam komfort przez cały dzień. Nie sprawi, że będziemy marzyły o tym, by jak najszybciej zdjąć suknię, ale o tym, by ten dzień trwał jak najdłużej.

  Suknia ślubna a typ sylwetki

  Zwiewna suknia ślubna pasuje do każdego typu kobiecej sylwetki. Mogą sobie na nią pozwolić zarówno wysokie i szczupłe kobiety, jak i niższe czy te o okrąglejszych kształtach. Zwiewna, kobieca i delikatna suknia nie doda kilogramów. Cudownie otuli ciało, a odcięcie w talii wydłuży i optycznie wyszczupli figurę. Dodatkowo możemy pokusić się o tren, który sprawi, że poczujemy się jeszcze bardziej wyjątkowo, bo przecież i tak każda panna młoda tak właśnie się ma się czuć w dniu ślubu, prawda?