Side Area Logo
NEW IN STORES
I think the idea of mixing luxury and mass-market fashion is very modern, very now - no one wears.
FOLLOW US:
Newsletter Pop-up

  Wróć do góry
  Title Image

  Szycie na miarę

  Poetyckie suknie ślubne na miarę

  Suknie i stroje ślubne tworzymy na miarę naszych #PoetBrides, spełniając ich marzenia o miłosnej historii w wyjątkowym stylu. Nasza wspólna droga rozpoczyna się od spotkania w Atelier Warsaw Poet – kameralnej przestrzeni w sercu warszawskiej Saskiej Kępy. To miejsce, do którego z przyjemnością zaprosimy Cię na indywidualne spotkanie na konkretny dzień i godzinę. Zadbamy o nastrojowy charakter oraz o to, by przymiarki przed szyciem sukni ślubnej były miłym, bezstresowym przeżyciem. Uwielbiamy działać na wszystkie zmysły, dlatego rozpalamy zapachowe świece, z głośników sączy się otulająca muzyka, częstujemy herbatą z bergamotką. Profesjonalny zespół naszego Atelier zatroszczy się o Ciebie i pomoże dobrać strój, w którym poczujesz się naturalnie wyjątkowo.

  Pierwsza wizyta w Warsaw Poet

  Gdy wspólnie ustalimy dogodny dzień i godzinę spotkania, zarezerwujemy czas tylko dla Ciebie (Ty też zarezerwuj sobie dla nas pełną godzinę!). Suknie Warsaw Poet efektownie prezentują się z wybranymi akcesoriami, biżuterią, butami, dlatego podczas przymiarek będziemy omawiały nie tylko dostępne modele, fasony i rozwiązania, ale także – jeśli tylko będziesz chciała – wspólnie zastanowimy się nad pełną stylizacją. Cenne okaże się wsparcie bliskiej osoby, której wyczucie i gust cenisz. Wizyta w naszym Atelier jest bezpłatna.

  W Atelier czekają na Ciebie egzemplarze pokazowe wszystkich sukni ślubnych szytych na miarę, które możesz zobaczyć w sekcji “Kolekcje”, ale też dodatkowe modele zaprojektowane przez Magdę Socha-Włodarską jako uzupełnienie linii lub w ramach limitowanych edycji specjalnych (m.in. #OneLove). Wszystkie suknie z regularnych kolekcji, które będziesz mierzyć w naszej pracowni, są modelami pokazowymi w rozmiarze 38. Taki orientacyjny numer pozwoli nam na dokładne ustalenie Twojego rozmiaru. Jeśli tylko będzie to potrzebne, zaproponujemy Ci konkretne zmiany i rozwiązania.

  Co powinnaś mieć ze sobą na pierwszych przymiarkach sukni ślubnej?

  Abyś mogła jak najlepiej zobaczyć docelowy efekt, prosimy o przyniesienie na pierwsze przymiarki gładkiej bielizny, cielistej lub ecru i butów o zbliżonej do docelowej wysokości obcasa. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że stylizacja stworzy idealną całość. Po finalnym wyborze ukochanego modelu ważne, żebyś już na pierwszej przymiarce sukni ślubnej szytej na miarę posiadała dokładnie tę bieliznę i buty, które chcesz mieć na sobie w dniu ślubu. Jeśli do ślubu planujesz iść w trampkach, martensach czy na boso – wspaniale, już nie możemy doczekać się spotkania!

  Szycie sukni ślubnej na miarę – przymiarki tej jedynej

  Mamy nadzieję, że w naszym Atelier znajdziesz model, który przyspieszy bicie Twojego serca. Ze względu na ustalany z wyprzedzeniem grafik realizacji naszej wewnętrznej pracowni krawieckiej, o decyzję dotyczącą wyboru sukni prosimy zwykle 5-6 miesięcy przed datą ślubu. Po podpisaniu umowy przystępujemy od razu do pracy: zbieramy dokładne miary, omawiamy wszystkie szczegóły dotyczące szytego modelu. Ustalamy dogodny tryb szycia sukni ślubnej na miarę, terminy, a następnie modelujemy – średnio podczas 2-3 przymiarek – tworzoną dla Ciebie suknię. By mieć pewność, że w dniu ślubu będzie idealnie leżała, na odbiór zaprosimy Cię się 7-10 dni przed ceremonią (chyba, że wspólnie ustalimy inaczej). Jeśli wybierzesz suknię z linii #OneLove ustalimy indywidualny tryb dopasowania i odbioru Twojego stroju.

  Proces szycia sukni ślubnej z regularnych kolekcji zaczynamy zwykle około 1-2 miesięcy przed datą planowanego ślubu. Zdajemy sobie jednak sprawę, że często mogą pojawiać się sytuacje, w których regularne przymiarki w naszej warszawskiej pracowni nie do końca będą dla Ciebie dogodne. Dlatego staramy się sprostać nawet najbardziej nietypowym terminom. Mieszkasz w odległym miejscu, za granicą lub wolałabyś, by szycie sukni ślubnej trwało kilka dni? Jeśli tylko ustalimy to z drobnym wyprzedzeniem – damy radę! Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz zostać naszą #PoetBride.

  Suknie ślubne szyte na miarę online

  Wyjątkowe suknie ślubne tworzone zdalnie, zamawiane bez wychodzenia z domu? W Warsaw Poet zrobimy wszystko, żebyś mogła cieszyć się wymarzonym strojem.

  Nasza marka to autorska alternatywa do utartych rozwiązań i szybkiej mody. Niezależnie od tego, czy suknię wybrałaś na miejscu w warszawskim Atelier czy właśnie zamierzasz zamówić ją online, zostanie ona dla Ciebie stworzona przez ten sam zespół fachowców, dla których krawiectwo jest sposobem na życie i dużą miłością. Suknie są szyte na miarę w naszej wewnętrznej pracowni krawieckiej w Warszawie oraz przez rzemieślników, z którymi pracujemy od lat.

  Nie musisz zastanawiać się jaki dokładnie rozmiar powinnaś wybrać! Stworzymy dla Ciebie suknię szytą na miarę od „a” do „z” w oparciu o Twoje wymiary. Poprosimy Cię o nie podczas spotkania online lub w Atelier, na które umówimy się w dogodnym terminie. Szyjemy stroje dla wszystkich rozmiarów! W przypadku sylwetek wymagających zmian formy czy dostosowania detali zawsze kontaktujemy się z panną młodą, by przed procesem tworzenia sukni wszystko dokładnie omówić.

  Abyś miała pewność, że przekazujesz nam odpowiednie wymiary, spotkamy się z Tobą online i wspólnie krok po kroku zbierzemy potrzebne informacje. Cały czas będzie Ci towarzyszyć doświadczona specjalistka z naszego Atelier.

  Dla jakich #PoetGirls przygotowałyśmy usługę szycia miarowego online?

  • Dla wszystkich, które nie mogą osobiście odwiedzić naszego warszawskiego Atelier, ale które chcą zaufać swojej intuicji i wiedzą dokładnie, czego szukają.
  • Dla tych, które wymarzyły sobie konkretny projekt, ale nie znalazły go w żadnym innych miejscu oraz dla tych, których nie zadowoliły propozycje tkanin lub jakość wcześniej przymierzanych strojów.
  • Dla przyszłych panien młodych, które cenią sobie charakterystyczny, poetycki styl: eklektyczne połączenie klasyki, minimalizmu, odniesień do bohemicznej tajemnicy czy smaczków vintage.
  • Dla #PoetGirls, które ponad ilość i tempo cenią sobie jakość i doceniają pracę wykwalifikowanych rąk. Dla tych, które szukają specjalnie projektowanych rozwiązań, kolekcji, wysokiej jakości czułego wykonania.

  Osobiście zadbamy o to, żeby suknię jak najlepiej dopasować do Twojej sylwetki. W szyciu na miarę to nie szybkość, a jakość jest najwyższym dobrem. Tkaniny krojone są ręcznie, zszywane z dużą uwagą i fachowością.

  Przejdź do zakładki szycie na miarę i zapoznaj się z modelami, które aktualnie oferujemy z możliwością szycia miarowego online. Jeśli będziesz zainteresowana innym strojem z naszych regularnych kolekcji, którego aktualnie nie mamy we wspomnianej zakładce, nie wahaj się i daj nam koniecznie znać o swoich oczekiwaniach!

  Suknie ślubne szyte na miarę
  Długi welon ślubny HOSTA by Warsaw Poet

  890,00 1290,00 
  Długi welon na ślub MARIGOLD by Warsaw Poet

  1690,00 1990,00 

  Twoją suknię zaprojektuje Magda Socha-Włodarska

  Poetyckie projekty sukien i strojów ślubnych to suma osobistej filozofii, odczuć i ukochanej eklektycznej estetyki projektantki Magdy Sochy-Włodarskiej. To na podstawie jej pomysłów oraz szkiców, tworzonych w warszawskim Atelier i podczas inspirujących podróży, szyte są suknie ślubne Warsaw Poet. Jej projekty znalazły się na łamach znanych polskich i zagranicznych magazynów takich jak Together Journal (Australia), Elle, Zwierciadło, Vogue, PANI. Od 2019 roku, wraz ze scenografką Agnieszką Winnicką, prowadzi program „Ach ten ślub” w TVN Style.

  Magda Socha-Włodarska tworzy nie tylko projekty ślubne. Jej wieczorowe kreacje wybrały m. in. Kasia Tusk, Weronika Książkiewicz i Florence Welch – wokalistka zespołu Florence and the Machine. Miała również przyjemność tworzyć stroje na ceremonie rozdania Oscarów oraz do filmów takich jak „Planeta Singli 3”. W kreacjach wprost z jej wyobraźni, szytych na miarę sukniach ślubnych, nasze #PoetBrides czują się autentycznie i wyjątkowo.

  Nie czekaj dłużej i zaplanuj wizytę w naszym Atelier już dziś!

  lub