Side Area Logo
NEW IN STORES
I think the idea of mixing luxury and mass-market fashion is very modern, very now - no one wears.
FOLLOW US:
Newsletter Pop-up

  Wróć do góry
  Suknia Warsaw Poet

  Poetyckie kolekcje sukien ślubnych

  Odkryj charakterystyczny, poetycki styl: eklektyczne połączenie zachwycającej klasyki, nowoczesnej prostoty i ponadczasowego vintage, które razem tworzą naszą autentyczną, miłosną historię. Minimalistyczne, boho, proste, koronkowe, gładkie, zwiewne suknie ślubne i stroje Warsaw Poet zamknięte w głównych kolekcjach, które tworzymy pełne zakochania i pasji.

  Szlachetne koronki i jedwab o surowych brzegach, który lekko unosi się przy każdym ruchu. Nasze projekty strojów i sukni ślubnych zamknęłyśmy w kolekcjach Newstalgia (2019/2020), Lovemonials (2018/2019) i Herbarium (2017/2018), które łączy estetyka i filozofia ślubnych rytmów slow i odpowiedzialnej mody. Z intencją stworzenia ponadczasowych projektów sukni ślubnych, które w myśl less waste mogą otrzymać swoje drugie życie.

  Nasze kolekcje główne prezentowane są tylko raz w roku i składają się z niewielkiej liczby 15-20 modeli, dzięki czemu są spójne, konsekwentne, dopieszczone i nie generują nadprodukcji. Rodzą się w sercu projektantki, Magdy Sochy-Włodarskiej. Poetyckie suknie ślubne boho powstają z połączenia naturalnych tkanin: m.in. jedwabiu, bawełny i koronek m.in. z francuskiej manufaktury Sophie Hallette, która od ponad 120 lat tworzy wyjątkowe, delikatne wzory doceniane przez najciekawsze domy mody. Wzbogacamy je o nasze autorskie hafty, wykonywane w polskiej hafciarni. Szyjemy na miarę we własnej pracowni krawieckiej dla każdej #PoetBride.