Side Area Logo
NEW IN STORES
I think the idea of mixing luxury and mass-market fashion is very modern, very now - no one wears.
FOLLOW US:
Newsletter Pop-up

  Wróć do góry
  Cleome torebka

  Poet Accessories

  Odkryj poetyckie akcesoria nie tylko dla #PoetBrides. Dopełnią wygląd panny młodej, jej druhen, świadkowej; równie dobrze sprawdzą się na wieczorowe okazje oraz romantyczne wycieczki za miasto. Znajdziesz tu dodatki projektu Warsaw Poet, a także oryginalne, tworzone z poszanowaniem rzemiosła, akcesoria autorstwa zaprzyjaźnionych marek i twórców, z którymi współpracujemy od lat.

  Z uwagą wyselekcjonowałyśmy szlachetne kolczyki, zwiewne welony, delikatne podwiązki i wiele innych dodatków, które idealnie uzupełnią poetyckie stylizacje i wszystkie kolekcje naszych strojów oraz sukien ślubnych. Poet Accessories to efekt naszych miłostek i fascynacji, a także cennych dla nas współprac.

  Poetyckie akcesoria są ponadczasowe, a piękno ich detali zachęca, by zostały z Tobą na długie lata. Wierzymy, że przechowa się w nich piękna historia: wspomnień i emocji po wyjątkowym dniu. Snujemy marzenia, że być może trafią nawet do kolejnych pokoleń jako rodzinne skarby i amulety przeżyć zamknięte w niezwykłych akcesoriach.

  Showing 1–9 of 15 results