Side Area Logo
NEW IN STORES
I think the idea of mixing luxury and mass-market fashion is very modern, very now - no one wears.
FOLLOW US:
Newsletter Pop-up

  Back to top
  Aster bluzka

  #OneLove

  To przestrzeń unikalnych projektów, które najczęściej powstają tylko w jednym egzemplarzu. Są wynikiem wartości, którymi kierujemy się w życiu oraz podczas tworzenia. Bardzo ważne są dla nas zasady odpowiedzialnej mody, dlatego dbamy o to, by jak najrzadziej marnować fragmenty i spady tkanin z naszych regularnych kolekcji, strojów szytych w naszymi Atelier lub w trybie „szycie na miarę online”.

  Często i spontanicznie tworzymy nowe suknie w krótkich seriach, takie które powstały pod wpływem zachwytu tkaniną bądź koronką, której produkcja np. nie będzie kontynuowana. W #OneLove zamieszczamy powstające na bieżąco oryginalne projekty (tutaj więc prosimy o czujność, bo ten dział będzie tętnił życiem!). Zazwyczaj są to stroje tworzone jedynie w kilku lub wyłącznie w jednym egzemplarzu. Wielu naszym #PoetGirls i #PoetBrides pozwala to poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo.

  Jeśli zauroczy Cię coś z działu #OneLove, ale dany projekt okaże się już niedostępny, zapraszamy Cię do kontaktu. Wspólnie pomyślimy nad podobnym rozwiązaniem.

  Showing all 3 results