Umów spotkanie z nami dogodną dla Ciebie metodą:
atelier@warsawpoet.com
+ 48 502 761 047

Atelier Warsaw Poet Magdy Sochy-Włodarskiej to kameralna przestrzeń o charakterze secret place. Miejsce do spotkań, rozmów, kreowania określonego wizerunku, świat do którego zapraszamy wszystkie panny młode marzące o trochę innej sukni ślubnej. Każdą przyszłą panną młodą umawiamy na indywidualne spotkanie, na konkretny dzień i godzinę. Na naszej stronie nie ma wskazanego dokładnego adresu, z przyjemnością podajemy go podczas umawiania pierwszej wizyty. Dbamy tym samym o charakter spotkania, o to, by przymiarki były miłym, nie stresującym przeżyciem. Uwielbiamy działać na wszystkie zmysły, dlatego rozpalamy zapachowe świecie, z głośników sączy się otulająca muzyka, z przyjemnością częstujemy herbatą z bergamotką. Profesjonalna obsługa atelier zatroszczy się o Ciebie i pomoże dobrać najlepsze rozwiązania. Aby umówić się na spotkanie wystarczy do nas napisać lub zadzwonić.

atelier

Z przyjemnością ustalimy dogodny dzień i godzinę spotkania, zarezerwujemy czas tylko dla Ciebie. Suknie Warsaw Poet efektownie prezentują się z wybranymi akcesoriami, biżuterią, butami, dlatego podczas przymiarek będziemy omawiały nie tylko dostępne modele, fasony i rozwiązania, ale także wspólnie stworzymy spójną stylizację bliską Twojemu i naszemu sercu. Cenne okaże się także wsparcie bliskiej osoby, której gust cenisz. Zachęcamy byś na pierwsze spotkanie zaprosiła Mamę lub przyjaciółkę.
Wizyta w naszym atelier jest bezpłatna.

pierwsze spotkanie

W naszym atelier znajdują się egzemplarze pokazowe wszystkich sukni, które można zobaczyć w sekcji kolekcje, ale też dodatkowe modele projektowane przez Magdalenę jako uzupełnienie kolekcji lub w ramach limitowanych edycji specjalnych. Wszystkie suknie, które będziesz mierzyć w naszej pracowni są gotowymi modelami w rozmiarze 38. Taki orientacyjny numer pozwoli nam na dokładne ustalenie Twojego rozmiaru. Jeśli tylko będzie to potrzebne zaproponujemy konkretne zmiany i rozwiązania.

co zabrać ze sobą

Abyś mogła jak najlepiej zobaczyć docelowy efekt prosimy o przyniesienie na pierwsze przymiarki gładkiej bielizny, cielistej lub ecru, i butów o zbliżonej do docelowej wysokości obcasa. Pozwoli nam to mieć pewność, że wszystko stworzy idealną całość. Po finalnym wyborze ukochanego modelu ważne będzie, byś na pierwszą przymiarkę szytej sukni posiadała już dokładnie tę bieliznę i te buty, które będziesz miała na sobie w dzień Waszego ślubu.

szycie na miarę – przymiarki

Mamy skrytą nadzieję, że w naszym atelier znajdziesz model, który przyspieszy bicie Twojego serca. Ze względu na ustalany z wyprzedzeniem grafik naszej pracowni krawieckiej, o decyzję dotyczącą wyboru sukni prosimy zwykle 5-6 miesięcy przed datą ślubu. Po podpisaniu umowy przystępujemy od razu do pracy; na spotkaniu z szefową naszej pracowni krawieckiej zbieramy dokładne miary, omawiamy wszystkie szczegóły dotyczące szytego modelu. Ustalamy dogodny tryb szycia, terminy, a następnie wraz z krawcową modelujemy – podczas jednej lub dwóch przymiarek – tworzoną dla Ciebie suknię. By mieć pewność, że w dniu ślubu będzie ona idealnie leżała, na odbiór zaprosimy Cię się ok. 7-10 dni przed ceremonią.

Sam proces szycia zaczynamy około 2-3 miesięcy przed datą planowanego ślubu. Zdajemy sobie jednak sprawę, że często mogą pojawiać się sytuacje w których regularne przymiarki w naszej warszawskiej pracowni nie do końca będą dla Ciebie dogodne. Dlatego staramy się sprostać nawet najbardziej nietypowym terminom. Mieszkasz w odległym miejscu, zagranicą lub wolałabyś, by suknia powstała w kilka dni? Jeśli tylko ustalimy to z drobnym wyprzedzeniem – nie będzie to problem. Dla nas liczy się efekt i to, w co wierzymy. Będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcesz zostać naszą #poetbride.